My..

O nas

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, który nie boi się żadnych wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzimy z olbrzymim entuzjazmem, ponieważ nasz zawód jest jednocześnie naszą pasją. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w kraju (głównie Warszawa i okolice) i za granicą, co pozwoliło nam podejmować się coraz trudniejszych zleceń. Dzięki dotychczasowej pracy, ciągłemu doskonaleniu się, kursom, wypracowaliśmy rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy u naszych Klientów. Służymy Ci profesjonalną poradą i doradztwem w zakresie materiałów, bo wiemy jak bardzo zależy Ci na tym, aby efekt naszej pracy utrzymał się na lata.

Wiele naszych prac wykonujemy w oparciu o projekty architektów z najwyższej półki, dlatego wiemy, co to skrupulatność i precyzja. Inne, duże firmy z ochotą zlecają nam remonty u swoich kluczowych Klientów, ponieważ wiedzą, że na nas zawsze można liczyć, a pod efektami naszych prac, każdy chciałby się podpisać. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna wycena, adaptacja poddaszy, elewacje, zabudowy k/g, sufity podwieszane, gipsowanie, malowanie, tynkowanie, sztukateria. Jako jedni z nielicznych na rynku, zajmujemy się tynkami dekoracyjnymi (trawertyn, beton architektoniczny, stiuk wenecki, antyczny piaskowiec, pustynne wydmy i inne).

Jeżeli remont domu/mieszkania wydaje Ci się koszmarem i boisz się tego, co się z nim wiąże – zadzwoń. Gwarantuję, że już podczas rozmowy zmienisz swoje nastawienie, a po pierwszym remoncie z nami, nie będziesz chciał gościć u siebie innych fachowców i dołączysz do szerokiego grona stałych Klientów!